Pre deti na všedné i nevšedné dni

Jesenné "must haves" pre deti

Jeseň sa už začíná pomaly hlásiť a slniečko – aj keď svieti – už nás nehreje s takou intenzitou ako v lete. Deťom začala škola a maminky ráno riešia, čo deťom obliecť, aby im nebola pri ceste do školy  (a ráno už niekedy naozaj priťahuje)  zima – no proste kraťasom a sandálom už tohto roku odzvonilo.
 
Oblečenie: funkčné & priedušné

Ráno býva chladno, a preto keď chystáte oblečenie, vsaďte na cibuľový princíp - na kombinovanie niekoľkých vrstiev oblečenia. Hlavnou prednosťou cibuľového princípu je vyzlečenie alebo znovu oblečenie vrchnej resp. strednej vrstvy a zabránenie poteniu alebo naopak chladu. Vyberajte priedušné materiály s optimálnou reguláciou telesnej teploty, v ktorých sa naše živé deti nebudú potiť.
Nezabudnite na ochranu hlavy! Keď je ešte teplo na klasickú čiapku, môžete zvoliť multifunkčnú šatku, ktorá sa dá nosiť ako nákrčník alebo na hlave ako ľahká čiapka.

Topánky: i malá noha potrebuje veľkú ochranu!
Preto musí byť detská obuv mäkká, ale robustná, multifunkčná a odolná proti oderu. Ak je navyše vodeodolná, nemusíte sa vy a vaše deti obávať ani dažďa, ani mokrého a blatistého terénu.
 
A "last but not but least" - náš zoznam praktických jesenných  „must haves“ pre deti od High Colorado:

 

 
High Colorado kapsička na krk
High Colorado kapsička na krk
Praktická! Čo praktická! Nevyhnutná je kapsička na krk od High Colorado, do ktorého môžu deti uschovať peniaze na desiatu, vreckovku, kľúč a pod.
High Colorado ľadvinka  ALLROUND
High Colorado ľadvinka ALLROUND
Klasická a praktická je ľadvinka ALLROUND od High Colorado! Hlavné vrecko a predné vrecko a dĺžkovo nastaviteľný popruh - niekedy stačí ku šťastiu len to najdôležitejšie!
HIGH COLORADO fľaša TRITAN
HIGH COLORADO fľaša TRITAN
Ideálne pro outdoorové, športové a ďalšie voľnočasové aktivity. High Colorado - exkluzívne v predajniach SPORT 2000.
HIGH COLORADO pršiplášť na batoh
HIGH COLORADO pršiplášť na batoh
Nie každý deň je slnečný, preto sa ako veľmi praktická vec, môže ukázať pršiplášť na batoh, ktorý ochráni povrch a obsah pred mokrom.
High Colorado bunda do dažďa NIZZA
High Colorado bunda do dažďa NIZZA
Predovšetkým nevyhnutná na jeseň! Bunda do dažďa, ktorá sa dá zbaliť do malého objemu, pribaliť do aktovky alebo do batohu
High Colorado multifunkčná šatka ZWIESEL
High Colorado multifunkčná šatka ZWIESEL
Praktická a ľahká multifunkčná šátka
nach oben