Filozofia

Žijeme pre šport!


Náš slogan vysihuje to, čo charakterizuje všetkých SPORT 2000 obchodníkov: sila poradenstva, orientáciu na prvotriedny servis a autenticita v spojení s osobnosťou samotného obchodníka. Pre nás existuje jedine jeden cieľ: spokojný športovec.
 
Blízkosť k zákazníkovi.
Našou silnou stránkou je spolupráca na regionálnej úrovni, pretože zo skúsenosti vieme, že priamy osobný kontakt so zákazníkom je rozhodujúcim faktorom.
Sila poradenstva.
Vieme, že vychutnať si šport je možné len vtedy, keď aj športová výbava sedí - u začiatočníkov rovnako ako aj u výkonnostných športovcov. S viac ako 428 predajňami sme silný partner vo Vašej blízkosti so širokou ponukou služieb, sme partner, u ktorého nájdete tú pravú športovú výbavu a služby: od nastavenia viazania a vypožičania lyží, cez ponuku a servis bicyklov, až po špecifickú analýzu nôh, výplet rakiet a množstvo iných služieb.
Vášeň.

Naši obchodníci si nájdu čas, vypočuť si Vaše prianie a pomôžu Vám s výberom. Pretože väčšina z nich sú sami nadšení športovci, ktorí využívajú každú voľnú minútu, aby sa mohli venovať svojmu obľúbenému športu. My žijeme pre šport! Preto vieme, čo športovec - Vy - potrebujete.

nach oben