LÖFFLER hotBOND® reflective - na prvý pohľad neprehliadnuteľné!

Žiadne švíky, nič netlačí, nič sa neodiera a nedráždi pokožku plus viac bezpečnosti a lepšia viditeľnosť vďaka 360-stupňovej viditeľnosti. Všetky spojenia materiálov bez použití ihly a nite sú extrémne pevné a elastické ako sám materiál a ultra plochá

Technológia hotBOND® predstavuje vysoko elastický materiál bez švíkov. Jednotlivé materiály sú spojené namiesto ihly a nite ultrazvukom.

Novinkou je, že toto spojenie vďaka špeciálnej technike spracovania odráža svetlo - reflektujú. A vaše nohavice,  tights a tričká a vy v nich ste viditeľní zo všetkých strán. Všetko pre viac bezpečia a pohodlia!

 


Toto  ultrazvukové spojenie sa vyznačujú jedinečnou pevnosťou, rovnako vysokou elasticitou ako sám materiál a spojenia sú ultra ploché. Reflexné body sa ukážu v celej kráse a svetle (ktoré reflektujú) až pri kontakte a ožiarujú vaše oblečenie - inak LÖFFLER zostáva u osvedčeného a decentného designu pod mottom "V jednoduchosti je krása". Všetky výrobky hotBOND® reflective sú vyrobené zo 100% v hlavnom sídle firmy v Hornom Rakúsku.

A pri akom športe si môžete tieto textílie vychutnať? Tu skôr  vybehať sa a vyjazdiť na bicykloch! Cyklistické nohavice a trikoty rovnako ako ako tričká kolekcie jar/leto 2018 čakajú na váš (určite pozitívny :-) feedback.Čo by vás mohlo zaujímať:

Cyklistická kolekcia oblečenia Miles
Cyklistická kolekcia oblečenia Miles
Nová cyklistická kolekcia značky Miles je určená cyklistickým profesionálom a dobrodruhom, ktorí nepoznajú limit a ocenia vysokokvalitné funkčné produkty - spojenie pohodlia a aktuálneho dizajnu.
nach oben