Salomon XA PRO 3D

Do školy, na voľný čas i na výlet

Ďalej doporučiť na

Detská obuv Salomon XA PRO 3D je ideálna obuv pre multifunkčné nasadenie a deti ju môžu nosiť do školy, na voľný čas, na výlety apod.

Vodeodolná

Membrána Climashield ™, textilní zvršok a konštrukcia Bootie – vďaka týmto produktovým vlastnostiam je obuv Salomon XA PRO 3D vodeodolná, a preto ju môžeme deťom nachystat  aj pri daždivom počasí. 

Stabilita & komfort

Navyše sú deti  často a rádi v pohybe, a z tohoto dôvodu nesmie chýbať protisklzová pevná podrážka High Traction Contagrip®, medzipodrážka a vyberateľná stielka EVA. Obuv je navyše vybavená technológiou Sensifit sľubujúcu vynikajúcu stabilitu na všetkých druhoch povrchu. Súčastne garantuje vysoký komfort nosenia. Deti sa v týchto topánkach budú cítiť ako v bavlnke.

Speciálne detské vlastnosti

Detská obuv musí samozrejme niečo (poriadne) vydržať: nečistoty, vodu a tvrdý povrch a hlavne každodenné nasadenie. Ochranu pred prienikom nečistôt a vody zajisťuje gumová ochrana špičky a vodeodolná konštrukcia obuvi. Aby bola obuv rýchlo na nohách disponuje rychlošnurovaním Quicklace™ uľahčujúce rychlé vyzutie a nazutie.

nach oben