Watch List: Najlepší tréneri 
na zápästí!

Prehľad

Uverejnené 18.06.2020, doba čítania: 2 minúty

To, čomu sa hovorí športové hodinky, je v skutočnosti plne vybavený tréningový počítač, ktorý monitoruje, vyhodnocuje a optimalizuje tvoje športové aktivity. A pretože sa dnes bez športových hodiniek nezaobíde žiadny profesionálny ani amatérsky športovec, vzali sme si pod drobnohľad štyri modely.

Polar a Suunto sú poprednými fínskymi výrobcami multišportových hodiniek, ktoré sú ideálnym predpokladom pre dokumentáciu tvojich tréningových pokrokov. Tu nájdeš orientačný prehľad. Viac informácií o tom, ktorý model najlepšie podporí tvoje osobné ciele, ti oznámi tvoj expert SPORT 2000.

Profesionálne multišportové hodinky Polar Vantage V

Hodinky Polar Vantage V sú skutočne profesionálne multišportové a triatlonové hodinky pre športovcov, ktorí sa zaobídu bez šikovných gadgetov. Integrované GPS, optické meranie tepovej frekvencie novej generácie, funkcia Running Power na zápästí, Training Load Pro, Recovery Pro a pokročilé tréningové funkcie robia z vodotesných hodiniek Polar Vantage V dokonalého tréningového partnera pre ambicióznych športovcov. Výdrž batérie je pôsobivá - v tréningovom režime vydrží 40 hodín. S aplikáciou Polar Flow môžeš dokonale analyzovať, vyhodnocovať a upravovať svoj tréning.

Fitness hodinky Polar Ignite

Hodinky Polar Ignite sú fitness hodinky pre všetkých, ktorí chcú prekonať svoje limity. Zaznamenávajú všetky relevantné hodnoty, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, dychová frekvencia, stav regenerácie, kvalita spánku a intenzita tréningu, do celkového obrazu a určujú tvoju aktuálnu dennú formu. S ohľadom na tvoju fyzickú kondíciu sú potom navrhnuté individuálne prispôsobené kardio a silové tréningy. Vďaka inovatívnemu konceptu a ďalšiemu rozšírenému meraniu tepu sú hodinky Polar Ignite skutočne tvojím osobným trénerom na zápästí.

Suunto 9 Baro

Odolné multišportové hodinky GPS s dlhou výdržou batérie a barometrickým meraním nadmorskej výšky boli navrhnuté a vyrobené pre požiadavky profesionálnych športovcov. Pri zapnutom GPS dokáže tento zázračný prístroj nahrávať po dobu 25 až 120 hodín a na základe histórie aktivít ti múdro pripomenie stav batérie. Hodinky Suunto 9 Baro s množstvom funkcií a športových režimov sa stanú tvojím spoľahlivým partnerom pri všetkých dobrodružstvách.

Suunto 5

Kompaktné hodinky s GPS a dlhou výdržou batérie sú vybavené športovými funkciami na záznam tréningu a sledovanie tvojich pokrokov. Hodinky zaznamenávajú všetky aktivity po celý deň, vrátane krokov, kalórií, námahy a spánku, takže si môžeš byť istý, že si svieži a pripravený na ďalšiu športovú aktivitu. Hodinky Suunto 5 vedia všetko, čo by moderné športové hodinky s GPS mali vedieť.