KUPUJ MENEJ, ALE LEPŠIE.

MYŠLIENKA

Meniace sa podmienky na trhu podľa motta „kupujte menej, ale lepšie“, nové úvahy smerujúce k multifunkčnosti a v neposlednom rade naše vlastné skúsenosti, ako športovcov, nám udali jasný smer.

Sme tím v srdci Európy. Zdieľame vášeň pre šport a naša vášeň je dokonalý produkt. Spoločne s našou komunitou sme vyvinuli produkt, ktorý je trvanlivý a univerzálny.

„Ani málo, ani veľa“ - to je presne myšlienka stojaca za WITEBLAZE. Znamena vysokú funkčnosť, nekompromisnú kvalitu a čistý dizajn.

IDENTIFIKÁCIA ZNAČKY

WITEBLAZE je o pocite slobody, vášne a radosti, ktorý vyvoláva výhradne šport, o bezstarostnej zábave, vnútornej rovnováhe a o tomto neobyčajnom stave mysle. Asociuje slnkom zaliate štúdio jogy, joggingové trasy na čerstvom rannom vzduchu, krištáľovo čisté horské jazerá alebo pocit tesne pred zdolaním vrcholu. Taktiež popisuje WITEBLAZE testovanie svojich fyzických hraníc, dosiahnutie ďalšej úrovne, prekonávanie vlastných možností a dosiahnutie svojich cieľov. A to všetko nie nutne osamote, ale aj ako spoločný zážitok. „It's burning white -hot“ hovoria Američania, keď je niečo obzvlášť rozžeravené - a to je presne to, čo WITEBLAZE znamená. To je presne to, za čím si stojíme.

WITEBLAZE - ZNAČKA

WITEBLAZE distribuuje SPORT 2000.

Názov značky sa skladá zo slov „w(h)ite“ a „blaze“.
Zatiaľ čo „w(h)ite „ odkazuje na aspekty, ako je ľahkosť, nové začiatky a zrozumiteľnosť, „blaze“ predstavuje emocionálnu, vášnivú stránku športu a znamená silu a vôľu, oheň, ktorý horí vo všetkých športovcoch a poháňa ich.

„To blaze a trail“ tiež znamená dláždiť cestu, odvážne ísť vpred a uvádzať veci do pohybu. To je presne to, čo WITEBLAZE predstavuje: vytvárame nové povedomie, presadzujeme nový prístup a neustále prehodnocujeme pojem „športové vybavenie“. S WITEBLAZE oslovujeme nielen outdoorových nadšencov alebo zapálených bežcov, ale aj ľudí, ktorí si zájdu radi do fitka. Naša značka je všestranná, a pritom vždy jasne rozpoznateľná. Je moderná, pragmatická, multifunkčná, orientovaná na výkon a priamočiara.

PRODUKT & DIZAJN

WITEBLAZE ponúka pohľad na vybavenie, obuv a textil zo všetkých uhlov.

Zameriavame sa na rovné línie, ľahkosť, čistý a nadčasový dizajn a zámerne vytvárame možnosť vzájomného prepojenia mnohých našich výrobkov.

Starostlivo vybrané a dômyselne navrhnuté profesionálne produkty účinne dopĺňajú naše portfólio.

Použitý dizajnový jazyk a farebné palety sú vybrané tak, aby zaujali z dlhodobého hľadiska.

CIEĽOVÁ SKUPINA & CENY

WITEBLAZE spája všetky dôležité športy pod jednou strechou.

Vždy máme v povedomí potreby moderných športovcov, a preto nezáleží na tom, aký intenzívny alebo pokročilý je daný šport, ani na tom, či sa daná aktivita odohráva vo vnútri v telocvični alebo vonku v horách za každého počasia.

Ponúkame poctivý pomer ceny a kvality.

PRE KOHO

ženy, muži, deti, unisex

NA ČO

outdoor, turistika, beh, trailový beh, kúpanie, cyklistika, zimné športy, fitness, joga, rekonvalescencia, športový štýl, voľný čas, raketové športy, lezenie, funweel, cestovanie, kempovanie

ŠTÍTKY & BALENIE

  • používanie udržateľných baliacich materiálov
  • redukcia nepotrebných baliacich komponentov
  • čistý a moderný dizajnový jazyk

UDRŽATEĽNOSŤ & CSR

Sme hrdí na dlhoročné partnerstvo s rodinnými podnikmi a regionálnymi poskytovateľmi služieb, pričom dbáme na uvedomelý prístup k cestovaniu, odberu vzoriek a výrobe.

ZDROJE - Zameranie na zodpovedné využívanie surovín, materiály bez freónov a obaly šetrné k životnému prostrediu.


VÝROBA - V Európe, kedykoľvek je to možné.


VÝROBOK - Odolný, rôzne kombinovateľný, umožňujúci maximálne pohodlie.

ZA TÝM SI STOJÍME

Našu značku charakterizujú nižšie uvedené kľúčové slová, ktoré určujú smer a víziu dizajnu našej značky a definujú jej podstatu.

pragmatizmus
multifunkčnosť
čistý dizajn
transparentnosť
nadčasovosť
odolnosť
otvorenosť
zodpovednosť ku klíme
úprimnosť
produkty zo všetkých uhlov
partnerstvo
kombinovateľnosť